O firmie

Witaj na GoodToNature.pl!


Witajcie w moim sklepie! Z tej strony Milena i to ja założyłam GoodToNature.pl. Pomysł na sklep narodził się w mojej głowie już w 2019 roku. Prywatnie jestem mamą i to ta rola sprawiła, że coraz bardziej zaczęłam się interesować tematem dbania o planetę. Chciałabym nauczyć moje dzieci, jak ważny jest nasz dom – Ziemia. Wam również staram się pokazać, jak małymi krokami możemy wyeliminować z naszego życia niepotrzebny plastik oraz co możemy zmienić w codziennych nawykach. Chciałabym opowiedzieć Wam krótko, jak powstał mój sklep i jakie produkty w nim znajdziecie. Zapraszam do mojego świata: naturalnych i ekologicznych produktów zero waste.

To miejsce stworzone dla osób, którym nie jest obojętny los naszej planety. Przekonaj się, że życie bez plastiku to wcale nie wyzwanie. Sklep internetowy GoodToNature.pl w ofercie ma produkty będące ekologiczną alternatywą wielu wyrobów. Zrób zakupy do własnych toreb, świeże pieczywo zapakuj do lnianego woreczka, a owoce i warzywa do bawełnianych siatek.

Unikanie wszechobecnego plastiku? Z GoodToNature.pl to możliwe!

Czy wiesz, że ponad milion zwierząt ginie rocznie przez plastikowe śmieci, które trafiają do mórz i oceanów? Nie bądź obojętny, zadbaj o nasze środowisko, dla lepszego jutra. Nasze małe kroki mają znaczenie. Nie kupuj plastikowych słomek, używaj słomki wielorazowej. Pij wodę z kranu z własnej butelki. Kawa na wynos? Owszem, ale tylko do swojego kubka — uwierz, że taka smakuje o wiele lepiej.

Co znajdziesz w ofercie sklepu internetowego GoodToNature.pl?

 To wszystko znajdziesz u nas, zapraszamy!

Sklep internetowy less waste GoodToNature asortyment


Jak powstał sklep internetowy GoodToNature.pl?

Po niemal dwóch latach to, co tliło się w mojej głowie, wreszcie nabrało realnych kształtów. Przez ten czas obmyślałam koncepcję, dobierałam produkty i poszukiwałam materiałów. Jako pierwsze powstały woreczki na pieczywo oraz siatki na warzywa i owoce. Zależało mi na materiałach z certyfikatem oraz na tym, by produkty były uszyte przez osoby, które za swoją pracę dostaną godne wynagrodzenie. Oczywiście te wytyczne zostały spełnione. Oprócz moich produktów do asortymentu sklepu włączyłam również inne artykuły zero waste. Ciągle poszerzamy asortyment tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie (i dla dobra naszej planety). W ofercie znalazły się naturalne kosmetyki, bo to produkty, które zasługują na szczególną uwagę – naturalne składy, szklane opakowania. Dzięki temu mamy pewność, że nie serwujemy naszej skórze całej tablicy Mendelejewa – a ona odwdzięcza się świetnym wyglądem.

… i krok po kroku rozwijam sklep…

Co jest moją siłą? Indywidualne podejście do każdego klienta. Uwielbiam pakować Wasze paczki, rozmawiać z Wami przez media społecznościowe, doradzać Wam. Możecie śmiało do mnie pisać! Poza tym wszystko, co widzicie w sklepie przeszło przez moje ręce – to ja wybieram produkty do sklepu i je testuję. Wprowadzam tylko sprawdzone marki kosmetyczne – takie, które znam i wiem, że ich działaniom przyświeca idea less waste. To dla mnie niezwykle ważne. Staram się stawiać na polskie produkty – wszystkie kosmetyki pochodzą z małych manufaktur, a ludzie, którzy je tworzą to osoby z pasją, które kochają to co robią.

Co wyróżnia mój sklep z produktami ekologicznymi?

Produkty, które trafiają do sklepu, wyszukuję sama i testuję – zawsze dzielę się swoją opinią na ich temat. Moim priorytetem jest dbałość o naszą planetę. W ten sposób też dobieram produkty do sklepu. Naturalne składy, kosmetyki w szkle, środki czystości z certyfikatami i dobrymi składami, które dbają środowisko oraz nasze zdrowie. Akcesoria, które znajdziecie w sklepie, mają za zadanie zminimalizować ilość wytwarzanych przez nas śmieci. Zawsze zachęcam swoich klientów do zmiany swoich nawyków na dobre – picie wody z kranu, zabieranie swojej butelki z domu, kubka na kawę na mieście, zmianę jednorazowych produktów na te wielorazowe – bo to nie tylko zmiana dla dobra planety – ale też dla naszego portfela.

GoodToNature.pl to dobro dla Ciebie i naszej planety

Dobro naszej planety jest dla mnie niezwykle ważne. Staram się tego nauczyć moich synów. Pokazuję im, że Ziemia to dom nas wszystkich i powinniśmy o nią dbać. Dlatego z niezwykłą starannością dobieram produkty do swojego sklepu. Oferuję Wam to, czego sama używam i wiem, że to się sprawdza.

Zapraszam Was na swoje social media, gdzie często dzielę się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ekologii. Swoje osobiste działania również kieruję w stronę less waste, jestem zwolenniczką małych kroków, kroków, które może podejmować każdy z nas. I to chcę Wam pokazać na swoim przykładzie.

Liczy się skład produktów

Dlaczego to tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że dbając o najwyższą jakość produktów i kosmetyków, których używamy, dbamy o zdrowie swoje i naszych najbliższych. Oferowane przeze mnie środki czystości mają bezpieczne składy. W sklepie bez problemu znajdziecie wszystkie niezbędne środki, które pomogą w domowych porządkach. Na dodatek to produkty, które działają, dokładnie czyszczą i są bezpieczne dla naszego zdrowia. Jako mama zwracam na to szczególną uwagę – często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile szkodliwych substancji znajduje się w środkach czystości, których używamy na co dzień.

Jak pakowane są paczki w sklepie internetowym GoodToNature.pl?

  • ♻️ Kartony, których używam, pochodzą z drugiej ręki,
  • ♻️ Jako wypełnienia również używam materiałów z drugiej ręki,
  • ♻️ Pudełka zaklejam papierową taśmą (nie musicie jej odrywać, wyrzucając je do niebieskiego pojemnika na śmieci),
  • ♻️ List przewozowy przyklejam bezpośrednio do paczki (dzięki temu unikam foliowych kieszonek).

Jeśli zdarzy się, że spotkacie w swojej paczce folię bąbelkową, oznacza to, że otrzymałam ją wcześniej w jakiejś przesyłce. Plastikowe zabezpieczenia również są z drugiej ręki, staram się wykorzystywać je ponownie.

Sklep online less waste, pakujemy zakupy bez zbędnego plastiku

Dla kogo oferta sklepu internetowego GoodToNature będzie odpowiednia?

Zakupy robią u nas przede wszystkim pasjonaci ekologicznego stylu życia i wszyscy ci, którym nie jest obojętny los naszej planety. Do sklepu zapraszamy nie tylko zielone dusze, szalonych wielbicieli ruchu less waste, ale również tych, którzy po prostu chcą podejmować małe kroki i zmieniać swoje nawyki na lepsze.

GoodToNature.pl to miejsce, do którego zdecydowanie warto zajrzeć, jeśli planujecie nieco zbliżyć się do natury i tym samym zadbać o zdrowie Matki Ziemi. Jesteśmy małą rodzinną firmą, która przykłada ogromną wagę do wysokiej jakości obsługi klienta i do indywidualnego podejścia do każdego zamówienia. Wszystkie nasze produkty wybieramy tak, aby nawet najbardziej wymagający klient znalazł u nas coś dla siebie. Oferujemy eko kosmetyki, produkty dla domu w idei zero waste, jak również naturalne środki czystości. Wierzymy w to, że człowiek jest częścią przyrody i że naprawdę niewiele trzeba, aby ponownie się do niej zbliżył.

MARZENIA DO SPEŁNIENIA, czyli trochę o przyszłości sklepu GoodToNature.pl

Naszą ofertę planujemy ciągle rozwijać zarówno zgodnie z panującą modą, jak i zmieniającymi się potrzebami pokoleń. Chciałabym dotrzeć do jak najszerszego grona ludzi, by pokazać, że dobre ekologiczne produkty mogą naprawdę odmienić oblicze naszego życia. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie. Chcemy rosnąć z każdym rokiem i mamy nadzieję, że dzięki podejmowaniu współpracy z kolejnymi dostawcami, uatrakcyjnianiu asortymentu oraz jeszcze lepszej obsłudze klienta, będzie to możliwe.

Wybierz z nami odpowiednie dla siebie naturalne produkty!

Produkty w moim sklepie internetowym to ukłon w stronę naszej planety. Dzięki nim stopniowo ograniczysz ilość produkowanych śmieci, zmienisz swoje nawyki na lepsze. Co więcej – są to produkty naturalne, wykonane z naturalnych materiałów, kosmetyki z naturalnymi składami, tworzone przez małe polskie manufaktury.

Z pozdrowieniami,
Milena Hencz, GoodToNature.pl
Bo razem możemy więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl