Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Ekologiczny płyn do mycia lodówki i mikrofalówek

Ekologiczny płyn do mycia lodówki sprawi, że sprzątanie przestanie być dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a wręcz lubianą czynnością. Wszystko za sprawą dużej łatwości, z jaką wysprzątasz swój cały dom. Będzie on lśniąco czysty i pachnący, a Ty bez większego wysiłku doprowadzisz go do ładu. W ofercie znajdują się płyny uniwersalne, które idealne są dla osób, które nie lubią zastanawiać się, którym środkiem czystości umyć lodówkę, a który nadaje się najlepiej do mycia płyt ceramicznych. Ekologiczny płyn cytrynowy sprawdzi się na powierzchni pokrytej kamieniem. Możesz bez obaw wyczyścić nim również lodówkę. Są tak samo skuteczne w walce z zabrudzeniami jak ich tradycyjne odpowiedniki. Przy czym wykonano je wyłącznie z naturalnych składników. Bez obaw o swoje zdrowie wyczyścisz nimi każde wnętrze w swoim domu.

Dbaj o czystość, dbaj o środowisko ze sklepem zero waste

Dostępne u nas ekologiczne środki czystości i płyny do mycia naczyć są doskonałe nie tylko ze względu na jakość czyszczenia. Możesz z ich pomocą zadbać nie tylko o swój dom, ale i o środowisko naturalne. Są to bowiem płyny, które zostały stworzone w oparciu wyłącznie o składniki bezpieczne dla środowiska. 

Ekologiczny płyn do mycia lodówki oraz płyny do mycia płyt kuchennych

Podobno, jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Ta reguła nie sprawdza się w przypadku płynów uniwersalnych, które są produktami wielozadaniowymi. Możesz dzięki nim wyczyścić zarówno podłogę, jak i wyszorować wannę w łazience. Świetnie sprawdzają się także do wycierania kurzu, czy mycia blatów. Nie tylko zyskasz świetne efekty w postaci czystego mieszkania, ale i w mieszkaniu rozejdzie się przyjemny zapach, który wprawi Cię w dobry nastrój. Możesz spać spokojnie, bo płyny te poradzą sobie nawet z dużymi zabrudzeniami, a nawet z kamieniem i rozmaitymi osadami. Dzięki formie aerozolu płyn dostanie się nawet do trudno dostępnych miejsc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl