Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Ekologiczny płyn do mycia okien, sklep less waste

Ekologiczny płyn do mycia okien i luster na bazie naturalnych składników to świetne produkty do czyszczenia, którymi można zastąpić tradycyjne środki zawierające szkodliwe dla natury substancje. Naturalnym płynem do mycia okien wyczyścisz również lustra oraz szklane blaty i inne szklane powierzchnie, które potrzebują specjalnego traktowania oraz wyjątkowej pielęgnacji. Ekologiczne środki czystości spełniają oczekiwania co do skuteczności działania. Możesz pozbyć się dużych zabrudzeń i zacieków, a także smug z szyb. Zachwyci Cię ich duża skuteczność i bezpieczny dla zdrowia skład oraz przyjemny zapach. Postaw na nowoczesne płyny naturalne, które pozwolą Ci zadbać o czystość i bezpieczeństwo w całym Twoim domu.

Poczuj to w swoim domu

Dostępne w naszym sklepie płyny do mycia szyb oraz luster to sposób na bezproblemowe i bezstresowe mycie okien. Jeśli czynność ta kojarzy Ci się ze stresem i jest czymś nieprzyjemnym, z płynami naturalnymi zdecydowanie zmienisz zdanie. Poczuj przyjemny zapach płynu oraz doświadcz przyjemności i łatwości mycia okien. Być może nie pokochasz od razu mycia szyb, ale przestanie być to dla Ciebie przykry obowiązek. Wypróbuj oferowane przez nas płyny do mycia szyb, by przekonać się, jak proste może okazać się utrzymanie czystości w całym domu. W pozytywny nastrój wprawi Cię zarówno skuteczność, z jaką uda Ci się wymyć okna, jak i bardzo miły aromat płynu. Piękny zapach rozprzestrzeni się po całym domu, a równocześnie będzie w nim bardzo czysto.

Ekologiczne płyny do szyb na bazie alkoholu

Dostępne w sklepie goodtonature.pl płyny do szyb posiadają w swoim składzie wyłącznie składniki naturalne. W recepturze niektórych z nich znajduje się alkohol, dzięki któremu skuteczność płynów do mycia okien wzrasta w zdecydowany sposób. Alkohol ma wpływ na niezawodność płynów, a jednocześnie na dłuższe utrzymanie szyby w czystości. Ponadto zapobiega on przyklejaniu się na szybie kurzu i brudu, przez co pozostaną one czyste zdecydowanie dłużej. Ciesz się wydajnością i skutecznością płynów do mycia szyb i luster oraz łatwością, z jaką będziesz mógł utrzymać czystość w swoim domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl