Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Bambusowe patyczki kosmetyczne, ekologiczny produkt less waste

Bambusowe patyczki kosmetyczne to środki służące do codziennej higieny i pielęgnacji. Jeśli masz dość wszędobylskiego plastiku, postaw na produkty, które ograniczają jego zużycie. Bądź eko i wykaż się troską o swoje zdrowie oraz o środowisko naturalne. Spraw, by Twój dom i otoczenie, na czele z łazienką, były przyjazne środowisku i jak najbardziej jest to możliwe, wolne od plastikowych wyrobów. Drewniane patyczki kosmetyczne dostępne w naszym sklepie z produktami ekologicznymi są pierwszym krokiem na drodze ku dobrym zmianom. Środki higieny osobistej to jedno z najpoważniejszych źródeł uciążliwych odpadów zanieczyszczających środowisko naturalne. Rewolucję musimy zacząć od siebie, pozbywając się złych nawyków i zamieniając je na te dobre. Wymiana plastikowych patyczków na bambusowe jest jedną z wielu drobnych rzeczy, które mogą przyczynić się do wielkiej rewolucji, zmieniającej świat i nas samych na lepsze.

Dlaczego warto wybierać drewniane patyczki kosmetyczne?

Bambusowe patyczki kosmetyczne to lepszy wybór dla naszego organizmu. Nie tylko ograniczają one powstawanie dziesiątek eko-śmieci, ale i są zdrowsze dla naszego organizmu. Powód jest prosty. To produkty, które wytworzone są z naturalnych składników, które pozbawione są barwników, sztucznych środków zapachowych, tworzyw sztucznych, czy chemikaliów. Tym samym są zdecydowanie dużo korzystniejsze dla zdrowia. Twój organizm to doceni, bo poczuje się znacznie lepiej, jeśli wyeliminujesz niezdrowe dla niego produkty. Podobnie z resztą jak środowisko. Po użyciu patyczków bambusowych ulegną one całkowitemu rozpadowi po upływie zaledwie kilku miesięcy. Tym samym problem zalegających ton plastiku zminimalizujesz choć w delikatnym stopniu. To mały krok, który może mieć kolosalne znaczenie dla naszej przyszłości.

Naturalne środki do higieny osobistej

Patyczki kosmetyczne bambusowe zazwyczaj stosuje się do celów kosmetycznych i higienicznych. Przede wszystkim ich głównym przeznaczeniem jest czyszczenie zewnętrznej części ucha, jednak z powodzeniem użyjesz ich też do innych celów. Usuwaj i koryguj z ich pomocą makijaż, aplikuj leki i kosmetyki, punktowo nakładaj preparaty do pielęgnacji. Możesz też wykorzystać je do sprzątania, czyszcząc trudno dostępne powierzchnie. To produkty higieniczne, które mogą mieć dość szerokie zastosowanie. Co istotne, nadają się do użycia przez każdego członka rodziny, dlatego śmiało używaj ich do pielęgnacji nawet w przypadku małych dzieci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl