Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Ekologiczne pasty czyszczące do łazienki, fenomenalny mus czyszczący

Ekologiczne pasty czyszczące do łazienki to produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom świadomych użytkowników chcących zadbać o środowisko i zredukować ilość emitowanych przez gospodarstwo domowe szkodliwych substancji i odpadów. Odłóż do lamusa tradycyjne środki chemiczne, które stosowałeś do tej pory czyszcząc zlewozmywak i kabinę prysznicową i zastąp je bezpieczniejszymi dla natury pastami czyszczącymi. To pasty, które wytwarzane są z naturalnych składników, szybko ulegających biodegradacji. Wyczyścisz nimi duże zabrudzenia zarówno w łazience, jak i w kuchni. Doskonale sprawdzają się  do czyszczenia z kamienia toalet, pytek ceramicznych, blatów i zlewów. To jednak nie wszystko. Ekologiczne pasty czyszczące skutecznie usuwają stary brud i silne zanieczyszczenia, a także przebarwienia. Na mytej powierzchni pozostaje za to piękny połysk świadczący o efektywnym i efektownym wyczyszczeniu powierzchni. Ciesz się równocześnie przyjemnym zapachem, jaki pasty ekologiczne pozostawią w Twojej kuchni i łazience. To produkty, które szybko staną się hitem w Twoim domu.

Jak stosować pasty czyszczące?

Pasty czyszczące dostępne w naszym sklepie są produktami ekologicznymi i ekonomicznymi. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na gąbkę, czy szmatkę i wyczyścić przy jej pomocy zabrudzoną powierzchnię. Po jej wyczyszczeniu trzeba już tylko przepłukać umytą powierzchnię wodą. Mycie pastą czyszczącą jest proste, skuteczne i efektywne. Ucieszy Cię z pewnością fakt, że zrobisz to bez najmniejszego wysiłku.

Jakie są zalety stosowania ekologicznych produktów czyszczących?

Ekologiczne środki czystości posiadają całą gamę zalet. Ich skład jest oparty na składnikach, które są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Ma to pozytywny wpływ na jakość naszego życia. W ich składzie nie znajdziesz substancji szkodliwych typu enzymy, formaldehyd, fosforany, toksyczne substancje zapachowe, podrażniające skórę środki pianotwórcze i wielu jeszcze innych. Są one za to w pełni biodegradowalne, a przy tym przyjazne dla środowiska. Ich stosowanie nie podrażnia skóry, przez co możesz czuć się bezpiecznie, używając ich. Zapomnij o częstych dolegliwościach, jakie przydarzały się podczas stosowania chemii gospodarczej, to jest podrażnień skóry, łzawienia z oczu, czy szczypania gardła. Poczuj się bezpiecznie, nawet będąc alergikiem. Z uwagi na ich doskonały skład, warto na stałe wprowadzić je do swojego domu, a w szczególności do czyszczenia kuchni i łazienki.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl