Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Olejki eteryczne do domu. Po co i jak ich używać.

Olejki eteryczne do domu to niezaprzeczalny dar natury. Warto je zawsze mieć w domu, ponieważ mają one rozmaite zastosowanie. Po pierwsze jako naturalne substancje zapachowe. Są one przydatne w domu podczas sprzątania, prania czy odstraszania owadów. Olejki eteryczne posiadają także działanie zdrowotne. Wszystko to jest prawdą, ale są wyjątki. Jakie? Otóż muszą to być naturalne olejki eteryczne otrzymywane z roślin. Inne produkty, o tej samej nazwie, ale wyprodukowane na bazie syntetyków, właściwości takich nie mają. Te syntetyki to na przykład pochodne ropy naftowej, które ze zdrowiem nie mają nic wspólnego. Dlatego zawsze należy wybierać produkty zaufanych marek, takich jak GoodToNature, oferujących produkty 100% naturalnego pochodzenia.

Naturalne olejki eteryczne do domu — zrób sobie naturalny odświeżacz.

Naturalne olejki eteryczne to produkty o działaniu leczniczym. To główne ich zastosowanie. Ale olejki eteryczne znajdują także zastosowanie w wielu domowych czynnościach. Olejkami eterycznymi można na przykład odświeżyć powietrze w domu. Do tego celu można wykonać prosty rozpylacz w sprayu. Wystarczy do butelki z aplikatorem wlać wodę i olejek i już mamy gotowy odświeżacz powietrza. Można także kupić pałeczki bambusowe lub ratanowe i zanurzyć je w słoiczku z olejkiem eterycznym, by nasze mieszkanie wypełniło się pięknym aromatem. Pamiętajmy jednak, że tylko olejki, mające w swym składzie naturalne składniki, bez chemii, są w pełni bezpieczne. Inne mogą okazać się szkodliwe dla naszego zdrowia, Dlatego warto postawić na olejki eteryczne do domu z GoodToNature.

Zdrowy i piękny zapach domu, Sklep GoodToNature zaprasza.

Moc zapachów z olejkami eterycznymi GoodToNature to rozwiązanie dla domu, by cieszyć się niepowtarzalnym aromatem o właściwościach leczniczych i relaksacyjnych. Olejki eteryczne to przede wszystkim moc zapachów różnych roślin, kwiatów, drzew. Muszą być to czyste składy, pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Każdy zapach olejków eterycznych jest w swoim rodzaju niepowtarzalny i wyjątkowy. Posiadamy zapachy energetyzujące, łagodzące stres, olejki rozgrzewającej, olejki pobudzające, olejki nastrojowe. Wszystkie nuty zapachowe mają moc niezwykłą. Nasze olejki GoodToNature do domu są w pełni bezpieczne, zdrowe i naturalne. Zakochasz się w nich od pierwszego spojrzenia i powonienia!

Olejki eteryczne naturalne do domu, produkty zero waste

Olejki eteryczne naturalne do zastosowań domowych oraz olejki eteryczne do aromatoterapii w ofercie sklepu online zero waste GoodToNature.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl