Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Olejki eteryczne. Co to takiego?

GoodToNature posiada w swojej ofercie naturalne olejki eteryczne, które uzyskuje się metodami destylacji parą wodną. Co wyróżnia nasze olejki eteryczne? Nasze olejki eteryczne są pochodzenia naturalnego, pozyskiwane w 100% z roślin. Naszym klientom gwarantujemy zatem produkty najwyższej jakości. Olejki nasze używane są w aromaterapii, są wykorzystywane jako środek antyseptyczny na rany, oparzenia i podrażnienia skórne. Olejki eteryczne można również stosować jako panaceum na przeziębienia, na przykład do inhalacji. Mają one właściwości uspokajające, przeciwdepresyjne, wyciszające. Olejki eteryczne służą również jako dodatek do aromatycznych kąpieli, masażu. Olejki eteryczne z GoodToNature to wybór najwyższej jakości i gwarancja produktu pochodzenia ekologicznego.

W ofercie sklepu goodtonature.pl znajda państwo następujące naturalne olejki eteryczne:

Olejki eteryczne GoodToNature — Zastosowanie

Olejki eteryczne, pochodzenia w 100% naturalnego, pozyskiwane z roślin, znajdujące się w ofercie Sklepu GoodToNature, mają różnorodne zastosowanie. Na przykład olejek z lawendy jest doskonałym środkiem relaksacyjnym używanym na przykład do masażu lub aromatoterapii. Można go używać także jako środek używany w przeziębieniach, do inhalacji, przy katarze, kaszlu. Jest doskonałym preparatem odkażającym i leczącym oparzenia skórne, rany czy na przykład trądzik. Z kolei olejek z trawy cytrynowej sprawdza się jako środek na ból głowy, środek odstraszający komary i kleszcze, zapobiega grzybicom skóry. No i oczywiście jest to preparat stosowany powszechnie w aromatoterapii. 

Rodzaje preparatów do aromatoterapii i nie tylko

Do czego można używać olejków eterycznych, większość z nas zapewne wie. Niekiedy wiedza ta jest ogólna, a przecież każdy olejek, w zależności od składu może być bardziej lub mniej odpowiedni. W swojej ofercie Sklep GoodToNature posiada olejek eteryczny z trawy cytrynowej. Ten cudowny specyfik wywodzący się z Indii jest stosowany jako dodatek w trociczkach i kadzidłach. Posiada niezwykłe właściwości  aromaterapeutyczne. Charakteryzuje się również właściwościami odstraszającymi owady, kleszcze i komary. Olejek eteryczny z trawy cytrynowej GoodToNature pozyskiwany jest w stu procentach w sposób naturalny za pomocą destylacji parą wodną. Zamknięty jest w ekologicznym szklanym opakowaniu, gdyż mottem naszego Sklepu jest zasada less waste i zero waste.

Naturalne olejki eteryczne sklep internetowy

Naturalne olejki eteryczne do pielęgnacji ciała czy do wyrobu domowych kosmetyków naturalnych. Zapoznaj się z wyborem produktów zero waste sklepu internetowego GoodToNature.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl