Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Naturalne środki czystości

GARmydło cytrusowe 110g KLAREKO GARmydło cytrusowe 110g KLAREKO
Producent: KLAREKO
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej

Naturalne środki czystości do domu, sklep less waste

Wybierz naturalne środki czystości do domu. Zdecyduj się na bezpieczne dla natury produkty, z których pomocą wyczyścisz oraz zdezynfekujesz wszystkie pomieszczenia. Dzięki nim oczyścisz z kamienia kuchenny blat, umyjesz lodów i mikrofalówkę. Środki czystości zawierające kwasek cytrynowy są bardzo skuteczne, przyjemnie pachną a przy tym łatwo ulegają biodegradacji. Kuchnia i podłogi mogą lśnić czystością i pięknie pachnieć, mimo że naturalne środki czystości stworzone zostały w oparciu o bezpieczne dla środowiska składniki, ani nie zawierają detergentów. Twoje mieszkanie mogą wyglądać również dobrze jak po sprzątaniu z użyciem tradycyjnych środków. Ciesz się super efektywnymi w pracy oraz bardzo wydajnymi środkami naturalnymi do czyszczenia, które sprawią, że nie będziesz chciał wracać do tych używanych poprzednio. Stosuj produkty naturalne, z których pomocą zadbasz o swój dom oraz o środowisko naturalne.

Ekologiczny płyny do mycia naczyń oraz mydła gospodarcze

Większość osób nie znosi robić domowych porządków. Jeśli należysz do większości, pora podejść do tej czynności w zupełnie nowy sposób. Pomyśl o myciu i czyszczeniu jak o zadaniu, które musisz zrealizować i podejdź do niego schematycznie. Przy spełnianiu założeń swojego planu sprzątania, wykorzystaj naturalne środki czystości do domu, które w sposób bardzo efektowny i efektywny usprawnią Twoją pracę. Sięgaj po środki z naszego sklepu, dzięki którym osiągniesz doskonałe efekty swojej pracy. Stanie się ona przez to po pierwsze mniej żmudna, po drugie mniej wyczerpująca, po trzecie bardziej efektowna. Korzyści, jakie płyną ze stosowania naturalnych środków, są widoczne gołym okiem. Wybierz środki skuteczne, a zarazem bezpieczne dla skóry i środowiska. To zdrowa alternatywa wobec środków chemicznych, które stosowane są nagminnie w większości domów.

Naturalne środki czystości – dlaczego warto ich używać?

Możesz stosować całą gamę różnorodnych naturalnych środków czystości. Pytanie zasadnicze brzmi jednak, czy warto je stosować? Czy używanie proszków do prania, musów czyszczących, środków czyszczących do różnych powierzchni, i całej jeszcze gamy produktów tego typu, ma sens? Naszym zdaniem, jak i zdaniem ekologów oraz mnóstwa zadowolonych użytkowników, ma to jak najbardziej sens. Dlaczego? Bo są to produkty zdecydowanie bardziej bezpieczne od powszechnej chemii, a równocześnie cieszą one super jakością. To dzięki tym środkom komfort Twojej skóry będzie znacznie większy, bo są one znacznie łagodniejsze niż ich odpowiedniki. Jeśli jesteś alergikiem, czy masz wrażliwą skórę, koniecznie stosuj naturalne produkty do mycia i czyszczenia. Istotne znaczenie ma również stosowanie naturalnych środków dla naszego środowiska naturalnego. Stosuj je, a zadbasz o planetę. Pamiętaj, że każda nawet drobna zmiana drąży skałę. Nie zmienimy świata na lepsze, jeśli zmian będziemy oczekiwać jedynie od innych. Zacznijmy w pierwszej kolejności od siebie! Nie obawiaj się też o skuteczność naturalnych środków czystości. Jest ona porównywalna do tej oferowanej przez tradycyjnie stosowane produkty, a w wielu przypadkach zdecydowanie lepsza! Dzięki temu wysprzątasz swój dom z powodzeniem, pozostawiając w nim przyjemny, naturalny zapach.

Naturalne środki czyszczące, poznaj nowe sposoby na ekologiczne pranie

Wybierając życie less waste i zero waste na początku wydaje nam się, że tej idei nie da się stosować zawsze i wszędzie. Można ograniczyć produkcję śmieci, można kupować produkty ekologiczne, zwracać uwagę na to, co jemy i co dalej? Początki bywają trudne, a w dzisiejszych czasach idea less waste ma zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Można ubierać się ekologicznie, jeść ekologicznie, sprzątać ekologicznie, a nawet prać ekologicznie! Słyszałaś już o kulach piorących? Kule piorące to naturalne środki czystości, niezwykle łatwe w użyciu, ekonomiczne i dodatkowo antyalergiczne! Czy możn a chcieć czegoś więcej? Dla nas bomba!

Naturalne środki czystości poznaj kule piorące i zakochaj się w nich

Jeśli wydawało ci się, że robiąc pranie, nie da się być ekologicznym, to dementujemy plotki powtarzane przez osoby, które się na tym nie znają, bo to nieprawda! Pranie ekologiczne wcale nie oznacza rezygnacji z pralki na rzecz starodawnej tary. Wystarczy zmiana urządzenia na energooszczędne i zmiana tradycyjnego proszku do prania na kule piorące. Kule piorące to inaczej ekokule, okrągłe pojemniki z otworami, wewnątrz których znajdują się granulki. W składzie takich granulek najczęściej znajdują się: węglan wapnia, węglan sodu, substancje myjące i żywice, których zadaniem jest wiązanie brudu. Składniki kul zostały tak skomponowane, by nie uczulać, a usuwać zabrudzenia z tkanin. Kule piorące, jakie znajdziesz w ofercie sklepu Good To Nature są produktami bezpiecznymi dla alergików i środowiska. 

Naturalne środki czystości, jak działają kule piorące?

Trzymasz w ręku kulę piorącą, piłeczkę z dziurkami i zastanawiasz się, jak niby coś takiego ma sprawić, że twoje pranie przestanie być brudne. Spokojna głowa, kula piorąca w kontakcie z gorącą wodą rozpoczyna działanie, które na pozór wydawać by się mogło niemożliwe, w praktyce pokazuje, że to naprawdę działa. Minerały i jony o ujemnym ładunku, które znajdują się w granulkach, wnikają w tkaniny i usuwają z nich brud. Jedna kula ma wystarczyć na 1000 prań, wierzysz czy nie wypróbuj! Gwarantujemy, że będziesz chętnie po takie naturalne środki czystości sięgać, bo kule to tylko jedna z naszych propozycji na ekologiczne pranie w myśl zero waste i less waste, ale nie jedyna!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl