Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Wielorazowa maszynka do golenia bambusowa na żyletki, sklep less waste

Wielorazowa maszynka do golenia bambusowa na żyletki to powrót tradycji, która w dodatku sprzyja naturze i redukuje ilość plastikowych odpadów generowanych w przeciętnym gospodarstwie domowym. Jeśli masz już dość plastiku atakującego nas z każdej strony, pomyśl o tym, by ograniczyć jego stosowanie. Właśnie dlatego warto wybrać maszynki do wielokrotnego użycia z wymiennymi żyletkami ze stali nierdzewnej. Sprawdź, że takie golenie jest równie wygodne, jak to z użyciem maszynek jednorazowych.

Bambusowa maszynka do golenia jest wygodna i komfortowa

Używając maszynek z wymiennymi wkładami, zaskoczy Cię wygoda, jaką oferują oraz znakomita precyzja. Zawdzięczać będziesz ją żyletkom ze stali nierdzewnej, które pomogą Ci pozbyć się niechcianego zarostu szybko i skutecznie. Maszynkę stosować możesz zarówno do golenia na sucho, jak i na mokro. Będzie to dla Ciebie tym bardziej wygodne, bo nie musisz zmieniać swoich nawyków pielęgnacyjnych. To wygodne rozwiązanie, do którego przekonasz się bardzo szybko. Wybierz alternatywne rozwiązanie wobec plastikowych jednorazówek i ciesz się tanim, skutecznym oraz wygodnym goleniem.

Znakomita funkcjonalność i wygoda stosowania

Maszynki wielorazowe są wygodne i funkcjonalne. Kiedy stara żyletka przestanie odgrywać swoją rolę, po prostu wymień ją na nową. Zrobisz to w bardzo prosty i błyskawiczny sposób, bo maszynka wielorazowa została opracowana tak, by jej obsługa nie sprawiała najmniejszego kłopotu. Sama wymiana wkładu zajmuje dosłownie kilka sekund. Błyskawicznie też będziesz w stanie się ogolić, bo żyletka gwarantuje precyzję i efektywność działania. Uchwyty maszynek, które dostępne są w sklepie goodtonature.pl, wykonane zostały z materiałów, które zapewniają komfortowe stosowanie. Leżą przez to pewnie i wygodnie w dłoni, zapewniając maksimum wygody i przyjemności z zabiegów pielęgnacyjnych. Możesz wybierać pomiędzy maszynkami o klasycznym wyglądzie, jak i tymi o nieco bardziej luksusowym. Wybierz maszynkę, której design najbardziej pasuje do Twoich upodobań i preferencji. Dzięki swojemu wyglądowi maszynka może stać się nawet elementem wystroju Twojej łazienki, zwłaszcza jeśli wybierzesz maszynkę z oryginalnym stojakiem.

Wielorazowe maszynki do golenia Bambaw

Maszynki do golenia Bambaw to ukłon w stronę tradycji. Jeśli tak jak my kochasz tradycyjne golarki, a do tego jesteś osobą ekologicznie świadomą, jest to produkt, który jest dla Ciebie idealny. Maszynki te są stworzone z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że odpowiednio konserwowane oraz użytkowane posłużą przez wiele miesięcy, a nawet lat. Ich budowa zapewni Ci funkcjonalność oraz wygodę. Maszynki Bambaw posiadają rączkę o specjalnych wyżłobieniach, która sprawia, że leży ona wygodnie w dłoni. Dzięki temu możesz bez najmniejszego problemu ogolić całe ciało. Co równie ważne, maszynki te sprawdzają się w użytkowaniu zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Są one bardzo wygodne oraz dokładne, oraz dopasowane swoimi parametrami do Państwa potrzeb. To tradycyjna maszynka, którą mogą stosować nawet niewprawione w goleniu osoby.

Sklep less waste oferuje akcesoria do codziennej higieny przyjazne środowisku

Nęci Cię tradycyjny sposób golenia, lecz obawiasz się skaleczenia? Bez obaw! Maszynki Bambaw zostały tak skonstruowane, aby mogli golić się nimi nowicjusze. To maszynki wyjątkowo proste w obsłudze. Mogą używać ich nawet osoby, które nigdy wcześniej nie goliły się tradycyjnymi maszynkami. Posiadają one specjalne zamknięte grzebienie, dzięki czemu maszynki golą zdecydowanie mniej agresywnie, niż maszynki o grzebieniu otwartym.

Jak się golić maszynką wielorazowego użytku Bambaw?

Maszynka wielorazowa Bambaw wymaga trochę innej techniki golenia, niż tradycyjne jednorazówki oraz maszynki z wkładami. Dlatego też najpierw najlepiej zastosować je na niedużym fragmencie ciała, stopniowo wprawiając się w nowy sposób golenia. Każda maszynka posiada ilustrowaną instrukcję online, przez co bez problemu będziesz w stanie poprawnie ją zastosować i ogolić się bez zadraśnięcia, czy większych okaleczeń.

Akcesoria do higieny wielorazowego użytku pozwalają zmniejszyć ilość produkowanego plastiku

Maszynki Bambaw do golenia to sposób na świadome zadbanie o przyrodę. Pozbądź się plastikowych maszynek zaśmiecających planetę, zastępując je jedną maszynką wielorazowego użytku. Dzięki temu przestaniesz przyczyniać się do nadprodukcji plastiku i śmieci, jakie powstają każdorazowo po zużyciu jednorazowej maszynki do golenia. Używanie wielorazowych maszynek to sposób na ograniczenie powstawania śmieci o dużej szkodliwości dla środowiska. Warto więc postawić na tradycję i przyczynić się do walki z zanieczyszczaniem planety.

Żyletki do maszynek do golenia. 

Maszynki do golenia Bambaw wyposażone zostały w jedno ostrze do golenia. To ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, które zapewnia dzięki temu bezproblemowe używanie oraz przetwarzanie. Warto stosować żyletki wielorazowe, które wystarczyć mogą na długo. Czas ten zależny jest od częstotliwości użytkowania maszynki i ostrza oraz od twardości golonych włosów. Przeciętnie jedna żyletka wystarcza na kilka tygodni do nawet kilku miesięcy. To znakomite rozwiązanie zarówno pod kątem zmniejszenia produkcji odpadów, jak i ze względów ekonomicznych. Mniejsza częstotliwość wymiany żyletki, czy brak konieczności zakupu całej nowej maszynki to realne oszczędności w skali roku.

Kiedy wymieniać żyletki do maszynek wielorazowego użytku?

W zależności od tego, jak często używasz swojej maszynki, wymieniaj odpowiednio często żyletkę. Zasada jest prosta – im częściej się golisz, tym częściej konieczna będzie wymiana żyletki. Najczęściej jedna żyletka stosowana jest na około 3 do 6 goleń w przypadku panów o gęstym zaroście. Jeśli jednak zarost jest krótki, miękki i rzadszy, wówczas żyletka taka starczy na zdecydowanie więcej zastosowań. Regularna wymiana tępych żyletek jest jednak priorytetem. Ma to związek z koniecznością wymiany starych oraz zużytych żyletek, które mogą spowodować mnóstwo problemów. Jeśli chcesz uniknąć skaleczeń, rozmaitych podrażnień, czy zaczerwienienia, wówczas koniecznie regularnie zmieniaj żyletki na nowe.

Praktyczne i trwałe akcesoria do golenia i higieny

Dostępne w naszym sklepie żyletki Bambaw wykonane są ze stali nierdzewnej oraz powleczone specjalną powłoką platynową. Dzięki temu sprawdzają się one do golenia jeszcze lepiej niż tradycyjne żyletki. Powłoka platynowa chroni skórę przed podrażnieniami oraz przeciwdziała powstawaniu uczuleń. Możesz dzięki temu bez obaw sięgać po wielorazowe maszynki do golenia i poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. Dzięki swojej budowie żyletki można stosować do golenia różnych partii ciała. Ucieszy Cię nieskazitelny wygląd, jaki sobie zapewnisz dzięki stosowaniu ich w połączeniu z maszynkami wielorazowymi Bambaw. W takim zestawie golenie stanie się prawdziwą przyjemnością i czynnością pielęgnacyjną, której będziesz się chętnie poddawać. Warto podkreślić również, że usuwanie zarostu przy pomocy żyletki i maszynki do golenia jest zdecydowanie bardziej skuteczne od stosowania jednorazówek. Ta metoda pozwala na usuwanie zarostu zaraz przy skórze oraz na docieraniu do miejsc nawet najtrudniej dostępnych.

 


 
 
 
 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl