Sprawdź aktualne PROMOCJE

 
  • promocja

Naturalne środki czystości do domu, produkty zero waste

Naturalne środki czystości do domu. Używanie produktów chemicznych w celu posprzątania domu czy innych miejsc, stało się codziennością. Zapewne nie wyobrażacie sobie czyszczenia kuchenki do gotowania bez przeznaczonych do tego detergentów. A czy spojrzeliście kiedyś na to z innej strony? Te wszystkie płyny to istna tablica Mendelejewa. Skorzystajmy więc z tego co daje nam natura, z naturalnych składników, wonnych olejków eterycznych i sprawmy, że sprzątanie domu wpłynie dobrze na zdrowie nasze, naszych bliskich oraz Matki Ziemi. 

Oferowane przez nas produkty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Przedstawiamy ekologiczne rozwiązania. Wspieramy wszystkich, którzy starają się być "less waste". W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć orzechy piorące, gąbki z naturalnych materiałów, ściereczki i ręczniki bambusowe oraz środki czystości stworzone z bezpiecznych i ekologicznych związków chemicznych. Możliwości są coraz większe, a ekologicznych nowości w duchu "less waste" przybywa.

Eko wyroby dla domu, woskowijki, ręczniki wielorazowe, biodegradowalne gąbki

Chemiczne wyroby dla domu należą grupy produktów, które w znaczący sposób zanieczyszczają środowisko naturalne. Wszelkie ścierki, szmatki czy mopy to najczęściej plastiki, które po krótkim żywocie lądują na wysypisku, bo ani się nie opłaca, ani nie ma jak ich zrecyklingować. Z kolei różnego rodzaju środki chemiczne, mimo pracy oczyszczalni, w dużym stopniu dostają się do naturalnych akwenów czy rzek niszcząc tamtejszą florę i faunę. W Good To Nature stworzyliśmy zatem dział, w którym znajdą Państwo artykuły, które uczynią domowe porządki przyjemniejszymi. A jednocześnie nie wpłyną negatywnie na naszą planetę. Może to być między innymi biodegradowalna gąbka roślinna do naczyń, wielorazowe ścierki gąbczaste lub myjka z włókien lnianych. A także mydelniczka drewniana, ręczniki z bambusa wielorazowe czy wielorazowe rękawice lateksowe. Oferujemy również ekologiczne środki kuchenne. Są to chociażby gąbka roślinna do kuchni, drewniana szczotka do naczyń z włóknem agawy oraz worki na śmieci biodegradowalne. Znaleźć można u nas także kompostowalny papier do pieczenia, papilotki do muffinek oraz papierowe torebki na kanapki.

Biodegradowalne naturalne środki czystości, pojemniki na odpady organiczne, szczotki do garnków

Biodegradowalne wyroby dla domu należą do jednych z najszerszych kategorii w naszym sklepie less waste. Można w niej znaleźć zarówno środki czystości jak i przybory do przechowywania żywności. Mogą to być nawet worki na psie odchody czy świece sojowe. Wszystko to, co pomoże w jakiś sposób ulżyć Matce Naturze poprzez redukcję naszej prywatnej emisji śmieci, plastikowych odpadów czy zabójczej dla flory i fauny chemii. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy ze skali tej emisji. Coraz chętniej segregujemy odpadki, ale żeby ochronić Ziemię musimy przede wszystkim zmienić codzienne nawyki. A także zacząć być bardziej świadomi tego, że praktycznie każda nasza konsumpcja ma na nią wpływ. Nawet wtedy kiedy sprzątamy czy gotujemy. W naszym serwisie online chcemy pokazać że można inaczej. Oferując właśnie przyjazne dla środowiska preparaty, opakowania i akcesoria. Od początku misją naszej platformy handlowej było proponowanie naszym Klientom zgodnych z naturą alternatyw dla tradycyjnych produktów. Głęboko wierzymy, że dokładamy w ten sposób naszą cegiełkę do uzdrowienia naszej planety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl