Sprawdź aktualne PROMOCJE

 

Butelka wielorazowa na wodę, sklep less waste

Butelka wielorazowa na wodę to świetna opcja dla wszystkich, którzy piją dużo wody, ale nie chcą jej kupować w plastikowych opakowaniach. Woda sprzedawana w plastikach ma jeden z największych światowych udziałów w produkcji nieprzetwarzalnych odpadów. Poza tym nie jest wielką tajemnicą, że tanie naczynia z tworzyw sztucznych zanieczyszczają zawartość mikroplastikiem. Dlatego właśnie butelka wielorazowa na wodę z korkiem to tak wspaniały pomysł. Nasz sklep zero waste oferuje je w kolorach black, dark blue oraz light blue. Ale czy szklane naczynia nie są ciężkie i niebezpieczne? Nic podobnego! Nasze egzemplarze wykonano ze szkła borokrzemowego. Oznacza to, że są one dużo lżejsze od tradycyjnych wersji i praktycznie się nie tłuką. Wystarczy nalać do nich, chociażby kranówki (dla tych, którzy lubią) i cieszyć się chłodnym smakiem wody w zgodnym z naturą naczyniu. Jeden egzemplarz pozwala zrezygnować z kupna setek a może nawet tysięcy szkodliwych plastikowych opakowań. W osobistym wymiarze to naprawdę wiele. Poza tym to również śliczny gadżet o nowoczesnym eleganckim designie.

Szklana butelka wielorazowa na wodę

Szklana butelka wielorazowa na wodę to również wyraz naszej świadomości konsumpcyjnej. Wiele osób, nawet tych, które twierdzą, że dbają o środowisko, nieświadomie dokonuje codziennie szkodliwych dla planety wyborów. Woda w plastikowym opakowaniu jest jednym z nich. Niestety, przy obecnym poziomie zanieczyszczenia Ziemi nie wystarczy segregacja śmieci. Jeśli chcemy ograniczyć naszą prywatną emisję odpaadów do minimum, musimy dokładnie analizować praktycznie każdy kupowany przez nas artykuł pod kątem braku szkodliwości. Nasz sklep internetowy no waste właśnie takie wyroby oferuje. Zaś butelki less waste są jednym z naszych najważniejszych asortymentów. To prosty, a zarazem elegancki design, stworzony w Danii. Picie z nich wody nie ma żadnego negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Z kolei do naszego ciała nie przenikają toksyczne pierwiastki. Poza tym ich waga oraz ergonomiczny kształt sprawia, że są bardzo wygodne w użytkowaniu. Z pewnością zmieszczą się do torby, torebki czy nesesera. Za ich szczelność zaś odpowiada przylegający silikonowy korek. To nie tylko przyjazne dla planety, ale również po prostu piękne akcesorium.

Butelki wielorazowe wszystko to, czego jeszcze o nich nie wiesz, a powinieneś wiedzieć

Pamiętasz te czasy, kiedy to butelki na mleko były szklane? Codziennie rano szło się do sklepu z pustą butelką, a wracało z butelką wypełnioną mlekiem. Pamiętasz butelki wielorazowe na napoje? To były piękne czasy, ludzie nie produkowali tyle śmieci i plastiku. Żyło się less waste i zero waste i robiliśmy to zupełnie nieświadomie. Na szczęście historia lubi zataczać koło i chyba właśnie znajdujemy się w punkcie zwrotnym. Te dobre czasy powoli wracają, tak jak do mody wracają butelki wielorazowe. Coraz chętniej po nie sięgamy i to bardzo pocieszające. Butelki wielorazowe są bowiem nie tylko ekologiczne, mają jeszcze całą masę zalet, z których wielu nie zdaje sobie sprawy. Butelka wielorazowa pomoże ci na przykład łatwiej zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu. Wybierz taką, jaka ci się podoba, a modeli jest naprawdę całe mnóstwo i noś ją zawsze przy sobie, a gdy skończy ci się woda, po prostu napełnij ją kolejną porcją życiodajnego płynu.

Butelka wielorazowa pomoże w utrzymaniu zdrowego stylu życia

Przyjęło się, że w butelce wielorazowej nosimy ze sobą tylko wodę, a kto nam zabrani wlać do niej sok własnoręcznie przygotowany, albo herbatkę? W ten sposób uczymy się zdrowych nawyków, zamiast kupować słodzone soki czy napoje mamy zawsze pod ręką pyszne i zdrowe picie. Butelka wielorazowa niesie za sobą oszczędności. Zamiast płacić 2 czy 3 złote za wodę w sklepie, napełnij butelkę wielorazową kranówką i ciesz się napojem za kilka groszy. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będzie można wydać na coś innego. Butelka wielorazowa to ukłon w stronę ekologii i idei less waste. Zadbaj o siebie, pijąc wodę z butelki wielorazowej, i o Matkę Ziemię, oszczędzając jej kolejnych ton plastiku. Butelki wielorazowe z naszego sklepu mają piękne, nowoczesne kształty, które przyciągać będą spojrzenia innych. Jeśli chcesz zabłysnąć w towarzystwie i przykuć uwagę, zrobisz to z butelką wielorazową. Wybierz fajny kolorowy pokrowiec na butelkę, a nie odpędzisz się od pytań i zagadkowych spojrzeń innych. To może być też fajny sposób na podryw.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl